Galabet Gala Mağaza Bölümü

Galabet gala mağaza bölümü freespin, bonus bakiye gibi ödülleri satın alabileceğiniz bir alandır. İlgili bölümden alışveriş yapmak için öncelikle hesabınızda puan olması gerekir. Puan toplayabilmeniz için de öncelikle ana menü üzerinden ulaşabileceğiniz çarkı çevirmeniz gerekir. Tabii ki çark sayfasına girip dilediğiniz gibi çevrim yapamazsanız, her tur için bir adet biletinizin olması gerekir. Düzenlenen etkinliklerden kazanabileceğiniz bu biletleri aynı zamanda resmi sosyal medya kanallarını takip ederek de elde edebilirsiniz. Yazımızın devamını okuduğunuz takdirde çark kısmı ve ödüller hakkında daha fazla detay öğrenebilirsiniz.

Galabet Gala Mağaza Bölümü Ödülleri

Basit arayüzü ve oldukça kolay kullanımıyla öne çıkan Galabet gala mağaza bölümü her kullanıcının rahatlıkla girip dilediği ödülleri satın alabileceği bir alandır. Aslında temelolay satın almaktan ziyade puanlarla ödülleri takas etme mantığına dayanır. Listede yer alan freespin, bonus tutar ve çekim hakkı gibi birbirinden önemli seçenekler arasından dilediğinizi seçip hesabınıza tanımlayabilirsiniz. Üstelik dilerseniz birden fazla alma hakkınızda mevcuttur. Aşağıda ilgili sayfa içerisinde yer alan bazı ödülleri bulabilirsiniz:

  • Gala Palace oyununda 200 freespin (0,60 TL değerinde): 1100
  • Buy Feature slotunda 250 freespin: 2500
  • Sweet Bonanza CandyLand oyununda 100 TL bonus: 1000
  • Mega Ball 50 TL bonus: 500

Yukarıda yer alan 4 seçenek sadece fikir sahibi olmanız için yazılmıştır. Sitede ilgili sayfaya girdiğinizde satın alabileceğiniz 44 farklı içerik bulunur.

Hızlı sonuçlanan oyunlara göz atmak isterseniz Galabet crash bölümü içerisindeki seçeneklere bakabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*